Na początku dzisiejszej sesji o 9:13:58 wykorzystaliśmy poranne wzrosty na papierach X-Trade Brokers i zrealizowaliśmy zyski sprzedając cały nasz pakiet akcji tej spółki.

Poniżej arkusz zleceń w momencie zawarcia transakcji, jak widzimy w okienku BID była oferta na kupno 30 akcji po 15,31 zł, 10 akcji po 15,30 zł i reszty 110 naszych papierów po 15,26 zł. Cała transakcja to kwota 2290,90 zł i płacimy w związku z nią 6,64 zł prowizji.

Akcje XTB kupiliśmy za 2068,50 zł, więc na transakcji zarabiamy 10,75% w 6 dni!

Nominalnie po odjęciu kosztów prowizji  (za kupno i sprzedaż łącznie 12,63 zł) na tym dealu zarabiamy 209,77 zł.

Poniższy zrzut pełnego arkusza zleceń pochodzi z aplikacji BossaStatica4. Dostęp do aplikacji mamy dzięki współpracy z Domem Maklerskim BOŚ.

XTB

Przedstawiony powyżej materiał ma charakter tylko i wyłącznie informacyjno-edukacyjny i jest zamieszczany w celach edukacyjnych przez członków Studenckiego Koła Naukowego Taurus działającego przy Katedrze Ekonomii Przemysłu i Rynku Kapitałowego na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ. Autorzy serwisu prezentują własne analizy, komentarze, decyzje i wybory inwestycyjne dokonywane na własnych rachunkach inwestycyjnych, dlatego nie należy traktować poniższej treści jako rekomendacji inwestowania w jakiekolwiek instrumenty finansowe. Przedstawiony materiał nie stanowi usługi doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu zapisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. SKN Taurus oraz portal www.tif.skntaurus.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane dobrowolnym wykorzystywaniem materiałów, treści, informacji oraz opinii zawartych w serwisie przez jego użytkowników. 

 

 

Kategorie: Raporty